Bir Ergenin Ebeveyni Olmak pdf indir

tarafından
12
Bir Ergenin Ebeveyni Olmak pdf indir

Çatışma Döngüsünü Durdurun & Ergeninizle İlişkinizi Yeniden Kurun
Bir gence ebeveynlik yapmak zor bir iştir. Ama yoğun duyguları olan, size ani ve sert tepki veren, size isim takan veya sizi tehdit eden bir gence ebeveynlik yapmak özellikle zordur. 
Çaresiz, bitkin ve yorgun hissetmenin yanı sıra bunalmış ve nasıl tepki vereceğiniz konusunda kararsız olabilirsiniz. Hatta çocuğunuzla ilişkinizin tamir edilemez olduğundan korkuyor olabilirsiniz. 
İyi haber şu ki, çatışmayı durdurmak ve yeniden bağ kurmaya başlamak için atabileceğiniz adımlar var. Elinizdeki şefkat odaklı ve pratik kılavuz, ailenizde barışı yeniden sağlamak için Kabul ve Kararlılık Terapisi’ne (ACT) dayalı kanıtlanmış etkili araçlar sunar. Böylece çocuğunuzun duygularını dengelemesine yardımcı olacak stratejiler öğrenebilecek, kendi tepkilerinizi yönetebilecek ve en önemlisi ilişkinizi yeniden inşa edebileceksiniz. Bu kitap ergenlik dönemindeki çocuğunuzun gelişmesine nasıl yardımcı olacağınızı gösterecek. 
“Çocuğunuzun ıstırabını azaltmaya, anlamlı ilişkiler kurmasına ve hayatın birçok zorluğu karşısında başarılı olmasına yardımcı olmanız için inanılmaz derecede pratik bir rehber.’’
Russ Harris, ACT’i Kolay Öğrenmek ve Gerçeğin Tokadı kitaplarının yazarı
 

Bir Ergenin Ebeveyni Olmak isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Patricia E. Zurita Ona tarafından yazılmış ve LİTERA YAYINCILIK yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir Ergenin Ebeveyni Olmak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.