Bir Gönül Hikayesi (Ciltli) pdf indir

tarafından
5
Bir Gönül Hikayesi (Ciltli) pdf indir

Çocukluktan gençliğe, eğitim hayatından iş hayatının zorlu günlerine, hayat değiştiren Ayhan Şahenk gibi kahramanlardan ikinci ve üçüncü nesil ailelerimize, çalışanlarımıza  sebat, disiplin, sevgi ve sabırla örülmüş bir hikâye elinizde tuttuğunuz.
 
Aynı zamanda bir doğuş hikâyesi… 
Bu toprakların kendi mühendislerine emanet edilmesi, dağa taşa Türk imzasının atılması üzerine kurulu bir doğuş hikâyesi. 
 
Çiçeği burnunda bir şantiyeden baraj inşaatlarına, cesaret gerektiren coğrafyalardan güzide memleketin en saklı köşelerine, savaşın gölgesindeki uzak diyarlardan enerjisini güneşinden, suyundan alan cennet topraklara paylaşılacak, hatırlanacak ve hatırlatılacak
çok hikâye var. 
 
Okur, yakın tarihin unuttuğumuz günlerine de şahitlik edecek kitabımızda, uzaklardaki toprakların aslında ne kadar yakın olduğuna da. Bu noktada söz artık hatıraların, geçmiş günlerin, geleceğe dair düşüncelerin.
 
Gönül Talu’nun hikâyesine hoş geldiniz. 
Tüm Türkiye’yi baştanbaşa kuşatan projelerin sahibi Doğuş İnşaatın hikâyesine hoş geldiniz. 
 

Bir Gönül Hikayesi (Ciltli) isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; Gönül Talu tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Balabanlı Şair Ömer Hulûsi Baylar: Şiirleri ve Ailesi pdf indir başlıklı makalemizde Balabanlı Şair Ömer Hulûsi Baylar: Şiirleri ve Ailesi indir, Balabanlı Şair Ömer Hulûsi Baylar: Şiirleri ve Ailesi oku ve Balabanlı Şair Ömer Hulûsi Baylar: Şiirleri ve Ailesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Gönül Hikayesi (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.