Bir Kadının Dna’sı pdf indir

tarafından
5
Bir Kadının Dna’sı pdf indir

Bir süre önce amansız bir hastalık yüzünden canından çok sevdiği kadını, sevgilisini, kırk yıllık eşini kaybeden ve hayata küsen Duman Bey, eskiden ünlü bir doktor olan fakat hayatın sillesini yiyerek sokaklara düşen eski arkadaşı Pierre ile karşılaşır ve bütün hayatı değişir.

Pierre’in aracılığıyla ulaştığı Fransa’nın, hatta dünyanın en ünlü ve yetenekli profesörleri, kaybettiği eşini klonlayarak tekrar hayata döndürebilecek çok gizli ve yasa dışı bir teknoloji geliştirmişlerdir. Sevdiği kadının geri getirilmesi, hatta kendisinin de hafızasıyla birlikte klonlanması için Duman Bey’in yapması gereken tek şey ölümü de göze alarak beyinle ve hafızayla ilgili bilimsel deneylerde kobay olarak kullanılmayı kabul etmektir ve edecektir de.

Eşine tekrar kavuşmak uğruna Duman Bey’in yaşadıklarını Gogol ya da Kafka’nın eserlerinde rastlayabileceğiniz türden bir mizah anlayışı ile kurgulanmış kaotik atmosfer, psikolojik gerilim ve trajikomik paranoya eşliğinde okurken kahramanımızın bakış açısıyla ama mutlaka kendinizden de bir şeyler bularak insanları, aşkı, sevgiyi, hayatı ve ölümü sorgulayacaksınız.
 

Bir Kadının Dna’sı isimli 394 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Duman tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 01.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mister Spock Kulağı pdf indir başlıklı makalemizde Mister Spock Kulağı indir, Mister Spock Kulağı oku ve Mister Spock Kulağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kadının Dna’sı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.