Bir Şey Olduğu Yok pdf indir

Bir Şey Olduğu Yok pdf indir

Fang Ailesi‘nin Yazarından
 
Yılın En İyi Kitabı seçkilerinde
New York Times * Washington Post *  People * Time *  Buzzfeed
 
Lillian ve Madison’ın yatılı okulda başlayan beklenmedik dostlukları, Lillian’ın olaylı bir şekilde okulu terk etmesiyle mektuplara kalmıştı. Ta ki yıllar sonra yine bir mektupla gelen yardım çağrısına kadar.
Madison, Lillian’dan üvey ikizlerine bakıcılık yapmasını istiyor. Ama bir detay var: İkizler kızıp üzülünce alev alıyorlar. Gerçekten, alev alıyorlar. Kendilerine zarar vermeyen ama etraflarında ne varsa yakıp yıkan, korkutucu ve bir o kadar da göz alıcı alevler.
Bocalamakla geçen hayatında kaybedecek pek de bir şeyi olmayan Lillian, yazı çocuklarla geçirmeyi kabul ediyor. Üçü artık birbirlerine güvenmeyi, başkalarını umursamamayı –ve Madison’ın politikacı kocasından uzak durmayı– öğrenmek zorundalar. Peki ama Lillian gece uykusunda bile onlar yüzünden yanabileceği gerçeğiyle ne yapacak? Bir an önce onlardan uzaklaşmanın yollarını mı arayacak yoksa bu tuhaf güzellikteki çocuklarla el ele verip dünyanın karşısına mı dikilecek?
Birbirlerini anlamaya, dünyadaki küçük yerlerini bulmaya çalışan sıra dışı karakterlerin buluştuğu bu tuhaf, yumuşak ve eğlenceli roman, Kevin Wilson’ın olağanüstü ile olağanı aşılamadaki muazzam becerisini bir kez daha doğruluyor.
 
“Bu kitabın güzelliğini aklım almıyor. Her şeyiyle özgün, bir o kadar da muhteşem.” Taffy Brodesser-Akner, New York Times
 
“Benzerini okumuştum diyeceğiniz tek bir satır yok. O kadar taze bir ses.” Entertainment Weekly
 

Bir Şey Olduğu Yok isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Kevin Wilson tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 04.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Masal Masal İçinde pdf indir başlıklı makalemizde Masal Masal İçinde indir, Masal Masal İçinde oku ve Masal Masal İçinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Şey Olduğu Yok pdf indir - indir