Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Ciltli) pdf indir

tarafından
5
Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Ciltli) pdf indir

Alfred de Musset (1810-1857): 19.yüzyıl Fransız edebiyatının en önemli isimlerindendir. Victor Hugo, Charles Nodier gibi Romantik yazarların çevresinin müdavimi oldu. 1845 yılında Légion d’honneur’e layık görüldü. 1852 yılında Académie française’e üye olarak seçildi. Yazarın hayatıyla paralellikler arz eden Bir Zamane Çocuğunun İtirafları, Fransa’nın Napoléon’un ardından içine düştüğü hayal kırıklığını ve yıkıcı manevi boşluğu şiirsel bir dil ve derin bir içgörüyle ele alır. 1836’da yayımlanan roman, Fransız Romantizmini doğuran bu sancılı dönemin en başarılı portrelerinden biri olmanın yanı sıra çalkantılı bir aşk hikâyesi üzerinden insan ruhunun çarpıcı bir analizini sunar.                                                                                                            
 

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Ciltli) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Alfred De Musset tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Demir Atlı Adam 1: Tanışma (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde Demir Atlı Adam 1: Tanışma (Karton Kapak) indir, Demir Atlı Adam 1: Tanışma (Karton Kapak) oku ve Demir Atlı Adam 1: Tanışma (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.