Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf indir

tarafından
6
Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf indir

Alfred de Musset (1810-1857): 19.yüzyıl Fransız edebiyatının en önemli isimlerindendir. Victor Hugo, Charles Nodier gibi Romantik yazarların çevresinin müdavimi oldu. 1845 yılında Légion d’honneur’e layık görüldü. 1852 yılında Académie française’e üye olarak seçildi. Yazarın hayatıyla paralellikler arz eden Bir Zamane Çocuğunun İtirafları, Fransa’nın Napoléon’un ardından içine düştüğü hayal kırıklığını ve yıkıcı manevi boşluğu şiirsel bir dil ve derin bir içgörüyle ele alır. 1836’da yayımlanan roman, Fransız Romantizmini doğuran bu sancılı dönemin en başarılı portrelerinden biri olmanın yanı sıra çalkantılı bir aşk hikâyesi üzerinden insan ruhunun çarpıcı bir analizini sunar.
 

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Alfred De Musset tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 30 Derste Türkçeden Rusçaya Çeviri (Temel Seviye) pdf indir başlıklı makalemizde 30 Derste Türkçeden Rusçaya Çeviri (Temel Seviye) indir, 30 Derste Türkçeden Rusçaya Çeviri (Temel Seviye) oku ve 30 Derste Türkçeden Rusçaya Çeviri (Temel Seviye) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Zamane Çocuğunun İtirafları (Karton Kapak) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.