Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın pdf indir

tarafından
8
Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın pdf indir

Değerlerini daima kazanacağı paranın önünde tutan, kârının belli kısmını düzenli olarak çevre çalışmalarına aktaran ve başka şirketleri de buna teşvik eden, çalışılacak en iyi şirketler listelerinde kendine her zaman yer bulan, ürünlerini mümkün olan en uzun süre dayanacak şekilde üretmek için çaba gösteren, müşterilerine zamanla yıpranan ürünleri nasıl onaracaklarını öğreten, alışveriş çılgınlığı günlerinde satın alınacak her bir ürünün doğaya zararını hatırlatmayı görev edinen sıra dışı bir marka: Patagonia.
 
Bu markanın ve alışılmadık felsefesinin arkasındaki sıra dışı isim ise: Yvon Chouinard.
 
Efsanevi dağcı, iş insanı Yvon Chouinard, dünyanın en saygın ve çevre dostu şirketinin kuruluşundan bugüne uzanan hikâyesini, aktivizm anıları ve liderlik yaklaşımıyla harmanlayarak okura sunuyor. Üretime, tüketime, alışverişe, alışkanlıklara, markalara ve çevreye bambaşka bir gözle bakmanızı sağlayacak bu kitap, aynı zamanda girişimcileri ve outdoor meraklılarını da derinden etkileyecek.
 
“Umut verici detaylarla dolu, benzersiz bir biyografi.” Jared Diamond, Pulitzer Ödülü sahibi Amerikalı bilim insanı ve popüler bilim yazarı.
 
“Ekolojik krizin kalbinde yer alan tüketim kültürüne meydan okuyan muhteşem bir hikâye.” –Naomi Klein, küreselleşme konusundaki politik analizleriyle tanınan Kanadalı gazeteci ve yazar
 

Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın isimli 324 sayfadan oluşan kitap ; Yvon Chouinard tarafından yazılmış ve THE KİTAP yayınevinin 01.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Bankacılığına Faizsiz Pencereden Bakış pdf indir başlıklı makalemizde Merkez Bankacılığına Faizsiz Pencereden Bakış indir, Merkez Bankacılığına Faizsiz Pencereden Bakış oku ve Merkez Bankacılığına Faizsiz Pencereden Bakış pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bırakın Çalışanlarım Sörf Yapsın pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.