Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir

BİRİ ŞİİR Mİ DEDİ?
Şiir sever misin? Belki de bilmiyorsun ya da hiç düşünmedin daha önce…
Ben, şiir yazmayı da okumayı da çok severim biliyor musun? Hele ki çocukların şiirlerini daha çok severim. İçinde kaybolduğum çocukluk yıllarıma gittiğim için belki de… Kelimecin o eşsiz dünyasında yeni hayaller kurmak ve yeni kapıların içinden geçerek şiirin dünyasında dolaşmak beni çok mutlu ediyor.
Şiirlerimde özgürüm çünkü tıpkı hayalimdeki gibi bir hayatı yaşayabiliyorum. Nasıl mı? Bir kuş olup uçulabiliyor, karıncayla selamlaşıyor, bir rüzgâr olup esebiliyorum…
Senden isteğim her şiiri okurken üzerinde düşünmen, hayal kurup şiire ve daha neler anlatma k istediğimi anlaman. Çünkü şiirler gizli bir hazine gibidir ve içinde çok şey saklayabilirsin. Onu her okuduğunda içinde saklanan derin manaları anlayacaksın.
Hadi o zaman Keyifle oku…
 
HAYALLERİNİ ARAYAN PALYAÇO
Palyaço Papi, altı yaşından beri bu sirkte ailesi ile birlikte çalışıyordu. Palyaço Papi çok hareketli, meraklı ve biraz da yaramaz bir palyaçoydu. Papi’nin hayali dünyanın en iyi palyaçosu olmaktı…
 

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) isimli 74 sayfadan oluşan kitap ; Emel Metin tarafından yazılmış ve KİTAP MÜPTELASI YAYINLARI yayınevinin 03.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Biri Şiir Mi Dedi – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir - indir