Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf indir

tarafından
45
Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf indir

“Para hakkında kapsamlı ve tarihsel bir bakış açısıyla, Bitcoin’in dünya için gerçek anlamına dair mükemmel ve ilham verici bir giriş ve hatırlatma.”
Jack Dorsey, Twitter ve Square CEO’su
 
Bitcoin İçin Boğa Senaryosu, insanları Bitcoin ile tanıştırırken her zaman önerdiğim okuma listemdedir. Harika bir eser.”
Cynthia Lummis, ABD Wyoming Senatörü
 
Bitcoin İçin Boğa Senaryosu, Bitcoin’i hem yeni hem de uzun süredir takip edenler için bilgilendirici ve ilgi çekici bir kitap. Boyapati, paranın tarihsel sürecini, farklı para türlerinin özelliklerini ve Bitcoin’in neden dünyanın en iyi para türü ve değer saklama aracı olduğunu sade bir dille ortaya seriyor ve Bitcoin için etkileyici bir durum ortaya koyuyor.
Adam Back, cypherpunk
 

Bitcoin İçin Boğa Senaryosu isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Vijay Boyapati tarafından yazılmış ve LİBERUS yayınevinin 17.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Finans Alanında Güncel Yaklaşımlar pdf indir başlıklı makalemizde Finans Alanında Güncel Yaklaşımlar indir, Finans Alanında Güncel Yaklaşımlar oku ve Finans Alanında Güncel Yaklaşımlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.