Bitersem Bitersin Hayatını Dünya İçin Dönüştürme Yolculuğu pdf indir

tarafından
6
Bitersem Bitersin  Hayatını Dünya İçin Dönüştürme Yolculuğu pdf indir

Hayatını Dünya için Dönüştürme Yolculuğu
Tüketmek mi? Tükenmek mi?
 
Bu kitap belki de dünyada türünün ilk örneği. Kişisel bir dönüşüm için bir çağrı! Yalnız bu sefer bu dönüşüm, hayatını dünya için dönüştürme yolculuğu! Kendin için değil! Seni, sevdiklerin ve sevdiklerinin içinde yaşadığı bu dünya için dönüşüme davet ediyorum. Aslında kendin de bu durumdan fayda sağlayacaksın.
 
Yazdıklarım ile seni farklı bir pencereden bakmaya davet ediyorum. Tüketmenin ve tükenmenin arasında nasıl önemli bir farkın geleceğimizi etkileyeceğini göreceksin. Tüketim dünyasının sana hazırladığı tuzakların ip uçlarını vereceğim. Dönüşüm için bir yol haritası bulacaksın. Sağlıklı olman için neler yapman gerektiğini söyleyeceğim. Ufak değişikliklerin nasıl büyük farklar yaratacağını göreceksin. Kitap boyunca seni yalnız bırakmayacağım.
 
İlgini çekti değil mi? Zaten kitabı eline alıp bu satırlara kadar okuduysan sen de bir dönüşüm istiyorsun. Haydi! Hazırsan yola çıkalım.
 

Bitersem Bitersin
Hayatını Dünya İçin Dönüştürme Yolculuğu isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Olgar Ataseven tarafından yazılmış ve CERES YAYINLARI yayınevinin 13.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bitersem Bitersin Hayatını Dünya İçin Dönüştürme Yolculuğu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.