Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? pdf indir

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? pdf indir

BİYOGRAFİNİZ NASIL BİYOLOJİNİZ HALİNE GELİR?
Çocukluk dönemi deneyimleri, siz onları bilinçli olarak hatırlamasanız bile hayatınızın diğer dönemlerine nasıl damgasını vuruyor? Aynaya baktığınızda gördüğünüz yetişkin bir zamanlar çocuktu; o çocuğun hikâyesine kulak verin; çünkü çocukluk deneyimleri yetişkinliği şekillendiriyor. Çocukken karşılaştığınız stres faktörleri, kayıplar ve olumsuzluklar, biyolojinizi şekillendiriyor, yetişkinlikteki sağlığınızı ve ilişkilerinizi belirliyor. Neden üç kez evlendiğinizi veya hiç evlenmediğinizi, neden sigarayı bırakamadığınızı, neden fazlaca içtiğinizi, neden doktorların size yardımcı olamadığı birçok fiziksel sorununuz olduğunu ya da “başarılı” olmanıza rağmen neden neşeli ve mutlu hissetmediğinizi anlamak ve nasıl iyileşeceğinizi bilmek istiyorsanız bu kitap sizin için. Yetişkin yaşamınızda boğuştuğunuz sorunların birçoğunun köklerinin çocukluğunuzda yaşadığınız olumsuzluklarda bulunduğunu göreceksiniz. Bu kitap, olumsuz çocukluk deneyimlerinin ardından acı çeken herkes için bir umut ve ilham kaynağıdır. Aynaya tekrar bakın ve bir zamanlar olduğunuz o çocuğa onu iyileştirmek için bir yolculuğa çıkacağınıza söz verin.
 

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Donna Jackson Nakazawa tarafından yazılmış ve KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 02.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İrade Eğitimi pdf indir başlıklı makalemizde İrade Eğitimi indir, İrade Eğitimi oku ve İrade Eğitimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Biyografiniz Nasıl Biyolojiniz Haline Gelir? pdf indir - indir