Biz Gençlere Dair 5 Ailemiz Akrabalarımız Arkadaş Dostlarımız Çevremiz ve Biz pdf indir

tarafından
8
Biz Gençlere Dair 5  Ailemiz Akrabalarımız Arkadaş Dostlarımız Çevremiz ve Biz pdf indir

          Sevgili gençler “Bize Dair 5” adlı eserde çeşitli alanlardaki soru ve sorunlarımıza, alanında uzman üniversite hocaları tarafından cevap ve çözümler üretilmekle kalınmamış aynı zamanda çevremizde sürekli iç içe olduğumuz bazı soru ve sorunlara dikkat çekilmiştir. Böylece doğru düşünmemize yardımcı olabileceğine inandığımız bazı kavram ve değerlerimiz, kısa ama öz bir şekilde anlatılmaktadır.
 

Biz Gençlere Dair 5 Ailemiz Akrabalarımız Arkadaş Dostlarımız Çevremiz ve Biz isimli 130 sayfadan oluşan kitap ; Komisyon tarafından yazılmış ve DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI yayınevinin 22.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Okul öncesi Etkinlik Kitabım / Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme (Çift Taraflı Kitap) pdf indir başlıklı makalemizde Okul öncesi Etkinlik Kitabım / Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme (Çift Taraflı Kitap) indir, Okul öncesi Etkinlik Kitabım / Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme (Çift Taraflı Kitap) oku ve Okul öncesi Etkinlik Kitabım / Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme (Çift Taraflı Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Biz Gençlere Dair 5 Ailemiz Akrabalarımız Arkadaş Dostlarımız Çevremiz ve Biz pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.