Bizim Kitabımız – Yelhuder’in Hayalleri pdf indir

tarafından
5
Bizim Kitabımız – Yelhuder’in Hayalleri pdf indir

 
Hayal kurmak, bizi hayata bağlar. Yaşama sevinci verir ve ileriye dönük planlı çalışmamızı sağlar. Hayal kurmak, kaderimizde yaşayacağımız işleri hissetmek, istemek ve özlemektir. Başka bir deyişle içimizdeki yeteneği ortaya çıkarmak ve onu gerçekleştirebilmek için yaptığımız planlarımız ve projelerimizdir. Kısacası hayal kurmak, kendimizi bulmamızdır.

Hayallerimizin önünde engel yoktur. Sadece gerçekleşmesi için gerekli zamana ihtiyacı vardır. Hayallerimizin bir gün mutlaka gerçekleşeceğine daha başta kendimiz inanmazsak o hayal hep hayal olarak kalır. İlerleyemez, büyüyemez, hep olduğu yerde durur. Yani işi daha baştan kaybetmiş oluruz. Boş yere bekler dururuz.

Hayallerimizi, bir fidan gibi tertemiz niyetlerle sulamalıyız. Vitaminini, güzel düşüncelerle sunmalıyız. Güneşini, pozitif bakışlarla vermeliyiz. Hayallerimizi, sonsuz ümitlerle sevip, okşamalıyız ve dualarla büyütmeliyiz.
 
 

Bizim Kitabımız – Yelhuder’in Hayalleri isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Müberra Nurten Yıldız tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 24.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bizim Kitabımız – Yelhuder’in Hayalleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.