Bizim Köyün İnsanı Ve Lisanı Bir Zamanlar Sürmene pdf indir

tarafından
6
Bizim Köyün İnsanı Ve Lisanı  Bir Zamanlar Sürmene pdf indir

“Bizim Köyün İnsanı ve Lisanı” adlı bu kitap, insan ile lisan arasındaki var etme ilişkisini ortaya koyması bakımından yazılış amacını aşan bir katkı sunmaktadır. Dilin kültürü üreten ve aktaran bir araç olmasının yanında insanı var etme ve anlatma, insanın dünya görüşünü ve yaşama algısını belirleme özelliği de bu kitabın satırları arasından kendini göstermektedir.
Öncelikle Dr. Kemal Küçükali, doğup büyüdüğü mekânın ürettiği kültürü yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarabilmek amacıyla gösterdiği bu çaba dolayısı ile tebrik edilmelidir. Zamanın mekânı ve insanı aşan, onu değiştiren ve dönüştüren etkisine “insan ve lisan” üzerinden bir direniş, değerlere sahip çıkmanın önemine işaret etmesi bakımından da kayda değerdir.
Prof. Dr. A. Mevhibe Coşar
 

Bizim Köyün İnsanı Ve Lisanı
Bir Zamanlar Sürmene isimli 496 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Küçükali tarafından yazılmış ve SERANDER YAYINLARI yayınevinin 04.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yakup Tunç Kitapları (4 Kitap Set) pdf indir başlıklı makalemizde Yakup Tunç Kitapları (4 Kitap Set) indir, Yakup Tunç Kitapları (4 Kitap Set) oku ve Yakup Tunç Kitapları (4 Kitap Set) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizim Köyün İnsanı Ve Lisanı Bir Zamanlar Sürmene pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.