Bizim Mahalle pdf indir

tarafından
4
Bizim Mahalle pdf indir

Belki de asırlar sonra mahallemizi araştıran tarihçiler hakkımızda şöyle yazacaklardı:
“Gazilerdi ve galiplerdi. Hak yoluna durmuşlardı. Kendilerini ezdirmemiş, hiçbir serseriye pabuç bırakmamışlardı. Mallarını birleştirip birlikte yiyicilerdi. Haktan ve doğrudan yana gidicilerdi. Maç yapmaktan yana gayretlilerdi. Mağrur ve mağdur değillerdi. Hak yolunu gözetici, serseri taifesinden intikam alıcılardı.”
Olmamış olayları olmuş gibi anlatmak en sevdiğim huyumdur. Bu kitapta da bazen olmuş bazen olmaya yaklaşmış bazen de doğruların yanından bile geçmemiş olayları yani futbol maçı odaklı çocukluğumu anlattım. Sadece benim çocukluğum mu, yoksa daha büyük bir çoğunluğun çocukluğu mu, buna okuduktan sonra siz kıymetli okuyucularım -en fazla 5 kişi- karar verirsiniz.
Amaan maçtan banane 11 kişi bir topun peşinde koşuyor diyecekler için de 5 ayrı hikaye daha var. Sizler de onları okursunuz artık, ne yapalım…
 

Bizim Mahalle isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Uğur Ay tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 22.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anılar Duraklar pdf indir başlıklı makalemizde Anılar Duraklar indir, Anılar Duraklar oku ve Anılar Duraklar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizim Mahalle pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.