Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) pdf indir

tarafından
6
Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) pdf indir

Blacksad dünyada ilk kez yayımlandığı 2000 yılından beri pek çok dilde yayımlandı ve ülkemizde de ilgi gördü. YKY tarafından ciltli baskıları ilk kez 2011 yılında yayımlanan bu kült polisiye dizi karton kapaklı yeni baskılarıyla yeniden raflarda yerini alıyor.
 
John Blacksad sonradan görme bir adamın özel koruması olmaktan sıkılmıştı. Neyse ki kader Blacksad’i eski tanıdıklarıyla bir araya getirdi ve sıkıcı günlük hayatı çok geçmeden hareketlendi. Bu tatsız soğuk savaş döneminde bazılarının gözünü kan bürümüştü ve ortalığı kötü kokular sarmaya başlamıştı.
 
Juan Díaz Canales ve Juanjo Guarnido’nun yarattığı bu müthiş çizgi roman serisi 2013’te iki dalda Eisner Ödülü kazandı ve Angoulême En İyi İllüstrasyon Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödül aldı.
 

Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) isimli 60 sayfadan oluşan kitap ; Juan Diaz Canales tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dunbar Shakespeare Yeniden pdf indir başlıklı makalemizde Dunbar Shakespeare Yeniden indir, Dunbar Shakespeare Yeniden oku ve Dunbar Shakespeare Yeniden pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.