Böyle Tesadüf Olmaz Gazeteden Televizyona Anılar pdf indir

Böyle Tesadüf Olmaz  Gazeteden Televizyona Anılar pdf indir

Bir tesadüf ile başladığım ve severek yaptığım bu meslekte tam 40 yıl geride bırakınca, 40 yıllık bir birikimi de kucağımda buldum.
Meslek yaşamımdaki bu yolculukta yazılı, görsel ve işitsel basında görev yaparken, çok kıymetli anılar biriktirdim. Bugün de ülke sporunun gündeminde bulunan pek çok isimle özel anılarım, özel röportaj ve sohbetlerim oldu.
Bazen yurtdışında ilginç olayların ve yerlerin tanığı oldum ünlü isimlerle, bazen yurtiçinde sırdaşlık yaptık.
Doğal olarak önemli bir bölümü sonsuza kadar gizli kalacak olan bu anıların bir kısmını kitap olarak hazırlayıp, sonraki kuşakların elinde bir rehber olarak kalmasını planladım.
Bazı yaşanmışlıklardan; bu meslekte çalışanlardan, mesleğe gönül verenlerin ve spor dünyasında yaşananları merak edenlerin bilmesi gerektiği dersler çıkaracağın düşündüm ve “Böyle tesadüf olmaz” kitabını yazdım.
Bu kitapta, Can Bartu, Fatih Terim, Mustafa Denizli, Sergen Yalçın, Rıdvan Dilmen, Tony Schumacher Beyaz ve Zeki Müren gibi önemli kişilerle kesişen yollarımız ve Türk Sporunun Neutchetel mucizesi ve Atina Zafer gibi pek çok olayı bulacaksınız.
Haldun DOMAÇ
 

Böyle Tesadüf Olmaz
Gazeteden Televizyona Anılar isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Haldun Domaç tarafından yazılmış ve ARI SANAT YAYINEVİ yayınevinin 15.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mutlu Pelin Parkı pdf indir başlıklı makalemizde Mutlu Pelin Parkı indir, Mutlu Pelin Parkı oku ve Mutlu Pelin Parkı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Böyle Tesadüf Olmaz Gazeteden Televizyona Anılar pdf indir - indir