Btooom! Cilt 2 pdf indir

tarafından
33
Btooom! Cilt 2 pdf indir

Issız, gizemli bir adada bombalarla oynanan bu cinayet oyununu oynamak zorunda bırakılan Sakamoto, ilk düşman oyuncuyu kıl payı saf dışı bırakır. Ancak katil olma ihtimali ve vicdan azabı yüzünden yıpranmaktadır. Adada bir ruh gibi dolaşırken Kiyoşi Taira adlı orta yaşlı bir adamla tanışır. Taira’dan oyun hakkında bazı bilgiler alan Sakamoto, bu işin arkasında “BTOOOM!” Oyununun yapımcısı Tyranos Japan’ın parmağı olduğunu fark eder. İkili, bu adadan kaçmanın bir yolunu bulmak için adanın derinliklerine doğru yola çıkarlar. Acımasız Gerçek Bombalı Ölüm Oyunu “BTOOOM!”un sırları yavaş yavaş çözülürken daha gaddar düşmanlar Sakamoto‘ya saldırır.
 

Btooom! Cilt 2 isimli 194 sayfadan oluşan kitap ; Junya Inoue tarafından yazılmış ve KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Başka Çanakkale Zonguldaklı Madencilerin ve İki Keskin Nişancının Romanı pdf indir başlıklı makalemizde Bir Başka Çanakkale Zonguldaklı Madencilerin ve İki Keskin Nişancının Romanı indir, Bir Başka Çanakkale Zonguldaklı Madencilerin ve İki Keskin Nişancının Romanı oku ve Bir Başka Çanakkale Zonguldaklı Madencilerin ve İki Keskin Nişancının Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Btooom! Cilt 2 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.