Bu Kitapta Hayatın Anlamı – Zen Temelli Hikayeler pdf indir

tarafından
7
Bu Kitapta Hayatın Anlamı – Zen Temelli Hikayeler pdf indir

Thich Nhat Hanh, Zen’i şöyle özetler:
“Zen, genel anlamıyla farkında ve odaklı bir zihin; yapmacıklık ve sunilik yerine doğallık ve sadelikten oluşan disiplinli bir hayat, “ben” odaklılık ve saldırganlık yerine dünyanın ve kendinin iyiliği ile şefkatle meşgul ve kaygılı bir yaşam demek. Kısacası, tabiatla sürekli çatışma halinde değil, onun doğal düzeniyle uyum içinde yaşamak demek.”
Bu Kitapta Hayatın Anlamı, arayış içinde olanlar için direktifler veren ya da yol gösteren bir rehber değil, şefkatli bir yol arkadaşı niteliğinde. Bu eser, onlara hatırlatmalar yapacak, örnekler gösterecek, kendi iç dünyalarını gözlemlemelerini sağlayacak ve hislerini açığa çıkaracak birbirinden keyifli hikâyelere ev sahipliği yapıyor.
 

Bu Kitapta Hayatın Anlamı – Zen Temelli Hikayeler isimli 86 sayfadan oluşan kitap ; Zübeyir Erkam tarafından yazılmış ve ARMONİ YAYINCILIK yayınevinin 30.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kritimu Girit’im Benim pdf indir başlıklı makalemizde Kritimu Girit’im Benim indir, Kritimu Girit’im Benim oku ve Kritimu Girit’im Benim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Kitapta Hayatın Anlamı – Zen Temelli Hikayeler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.