Buda’nın Çocuğu Olursa Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek pdf indir

tarafından
15
Buda’nın Çocuğu Olursa  Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek pdf indir

Bu bilgelik ve içgörü dolu eserle Charlotte Kasl, hayatın cevaplara en çok ihtiyaç duyduğumuz aşamasına spiritüel rehberlik, egzersizler ve pratik uygulamalarla imzasını atıyor. Buda’nın Çocuğu Olursa, çocuklarını birlik duygusu, adanmışlık ve anlayışla yetiştirebilmeleri için ebeveynlere yardım ediyor. Bunu yaparken de evde huzur bulmanın daha barışçıl bir dünya yaratmaya giden yol olduğunu gösteriyor.
 
“Ebeveynlerin içinde yaşadıkları topluma kendine güvenen, sevgi dolu ve üretken bireyler kazandırmasına yardımcı olan nazik, pratik ve bilge bir rehber. Charlotte Kasl’ın çocuk yetiştirme felsefesi sevgi ve sorumluluk üzerine kurulu!” -Dorothy Hinshaw Patent
 
 
Kasl, çocuğunuzla sağlıklı bir bağ kurmaktan başlayarak hayatın tüm aşamalarında empatiyi, saygıyı, merakı ve hayranlığı nasıl teşvik edeceğimizden bahsederken, ebeveynliğin ruhsal boyutunu keşfediyor. Ayrıca teknoloji kullanımı, eğitim, para ve cinsellik konuları gibi gerçekçi endişelerle birlikte kendi sesini bulma gibi spiritüel endişelere de odaklanıyor.
 
Yolculuğa hoş geldin.
 
 

Buda’nın Çocuğu Olursa
Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Charlotte Kasl tarafından yazılmış ve MAYA KİTAP yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ebeveyn Dili pdf indir başlıklı makalemizde Ebeveyn Dili indir, Ebeveyn Dili oku ve Ebeveyn Dili pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Buda’nın Çocuğu Olursa Barışçıl Bir Dünya İçin Çocuk Yetiştirmek pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.