Bütüncül Düşünmek pdf indir

Bütüncül Düşünmek pdf indir

Holistik algılama tarzının esaslı dayanaklarından biri, -doğru çıkarsamalarla anlamlandırıldığı ve yorumlandığı, kavramlarının içi kabalistik ve paganistik algı tarzlarıyla zehirlenmediği takdirde itibar edilebilecek- kuantum bilgisi ve bilgeliğidir. Holistik nazarın -bütün’den gelen, bütüncül/tevhidî algılamanın- holografik nazarla buluştuğu makam da halis kuantum nazarıdır… Ancak bu nazarın kendi emellerine hizmet edeceğinden endişe edenler ve alelacele onu arzularına uydurmaya gayret gösterenler de vardır.
 
Bütüncül Düşünmek kuramsal alanda cesur bir yenilik girişimi. Holistik bakış tarzıyla metinleri yorumlamak, çok boyutlu bir okumayı sağlarken okurun zihnini yepyeni ufuklara açıyor. Zerrede âlemlerin barındığı bir kez daha ortaya çıkıyor.
 

Bütüncül Düşünmek isimli 220 sayfadan oluşan kitap ; Hasan Akay tarafından yazılmış ve ŞULE YAYINLARI yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Çallı Türk Resminin Bohem ve Asi Fırçası pdf indir başlıklı makalemizde İbrahim Çallı Türk Resminin Bohem ve Asi Fırçası indir, İbrahim Çallı Türk Resminin Bohem ve Asi Fırçası oku ve İbrahim Çallı Türk Resminin Bohem ve Asi Fırçası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bütüncül Düşünmek pdf indir - indir