Bütüncül Psikoterapi pdf indir

tarafından
9
Bütüncül Psikoterapi pdf indir

Bu eserde psikoterapi tekniklerinin bir insanın bütüncül olarak izah edilmesi yolunda nasıl kullanılabildiği araştırmakta ve bulgular okuyucuyla paylaşılmaktadır.Yine bu çalışmada, insanı tek bir ekolün dar kalıpları içinde değerlendirmek yerine hiçbir ekolün mensubu olmadan, geniş bir bakış açısıyla, klinik tablonun hangi ekole veya ekollere uyduğunun incelemesi ve irdelemesi yapılmaktadır.Eserde söz konusu bütüncül yaklaşımla,literatürdeki en ince detayları bile izah edebilen özgür bir teori ve açıklama modeli ortaya konulmaktadır.
Kendimizi tanımak nasıl bir hayat sürdüğümüzün bilincine varmak ve insanı insan yapan temel özellikleri fark etmek istiyorsak bu kitabı dikkatli bir şekilde okumamız bizlere çok önemli katkılar sağlayacaktır.
 

Bütüncül Psikoterapi isimli 472 sayfadan oluşan kitap ; Tahir Özakkaş tarafından yazılmış ve LİTERA YAYINCILIK yayınevinin 04.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Benlik ve Ötekiler pdf indir başlıklı makalemizde Benlik ve Ötekiler indir, Benlik ve Ötekiler oku ve Benlik ve Ötekiler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bütüncül Psikoterapi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.