Büyügeçirmez Şifacının Gözü pdf indir

tarafından
5
Büyügeçirmez  Şifacının Gözü pdf indir

“Yaşamın devam etmesi için her şey dengede olmalı ve kaostan olabildiğince kaçmalıyız. Buradaki herkes, denge ve kaosun, yaşam terazisinin iki ucunu tuttuğunu bilir. Barış içinde bin yıl yaşamak ancak hayvanların gösterebileceği bir tevazu. Benden önce ve benden on binlerce yıl sonra bile sonsuz barış asla olmayacak, çünkü akıllı varlıklar egoisttir. Elfler, insanlar, pantersoylular, sentorlar, cüceler, ruzydler, onziler, oaklar, vampirler, inefertiler, hatta periler bile! Herkes egoları uğruna her şeyi göze alabilir, gerekirse önüne çıkan her şeyi yok edebilir. İşte bizler o noktada bunu engellemek üzere var oluyoruz. Bizler bazen savaş bitirir, bazen başlatırız. Bazen birini ölümden kurtarırız, bazen birini öldürürüz. Bazen bir için bin feda ederiz, bazen de bin için bir…”

Genç Bard, acımasızca dışlandığı boğucu kasabasını terk etmeye ve hayatının macerasına atılmaya kararlıdır. Ancak beklenmedik garip karşılaşmalar onu bilmediği bir dünyaya çeker ve göz açıp kapayıncaya kadar kendini Denge’yi koruması gereken bir terazinin kilit noktasında bulur. Yeni bir boyutlar arası savaşı önlemek için yerine getirmesi gereken görevi, onu vahşi boyutlara salacaktır.
 

Büyügeçirmez
Şifacının Gözü isimli 624 sayfadan oluşan kitap ; Burcu Çömezoğlu tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 22.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mavi pdf indir başlıklı makalemizde Mavi indir, Mavi oku ve Mavi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyügeçirmez Şifacının Gözü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.