Büyük İnisiyeler (Dinlerin Gizli Tarihi) pdf indir

tarafından
3
Büyük İnisiyeler (Dinlerin Gizli Tarihi) pdf indir

Édouard Schuré, insanoğlunun derin tarihine, büyük aydınlanmışların yaşamlarına ve onların insanlık için getirdiği ruhani mesajlara dikkat çekiyor. Tarihin tozlu sayfalarında gizlenen Rama, Krişna, Hermes, Pisagor ve Platon gibi inisiyelerin etkileyici yaşamlarını ve onların insanlık için bıraktığı derin izleri keşfedin. Bhagavad Gita’nın sonsuz rüyasından, Eski Mısır’ın ölüm ve diriliş sırlarına, Orfeus’un ilahi kozmogonisine, Platon’un ideallerine kadar uzanan bu yolculuk, ruhun ebedi arayışını aydınlatan bir ışık gibi önümüze seriliyor.
 
Schuré, tarihin bu derin dönemlerini sadece tarihsel bir anlatı olarak değil, aynı zamanda manevi bir rehber olarak sunuyor. Ruhun ebedi yolculuğunu anlamaya çalışan herkes için, bu eser kaçırılmaz bir fırsattır. Rudolf Steiner’in dediği gibi, “modern yaşam için manevi kaynaklara kök salmak isteyenler” için eşsiz bir kılavuz.
 
Dünyada birçok kez bestseller (en çok satanlar listesinde) olan bu eserin canlılığı, tazeliği ve sürükleyiciliğiyle, ruhunuzun derinliklerinde bir yolculuğa çıkacaksınız. Büyük İnisiyeler, tarih ve ruhaniyetin kesişiminde, okuyucuya eşsiz bir deneyim sunuyor.
 

Büyük İnisiyeler (Dinlerin Gizli Tarihi) isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Edouard Schure tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 04.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Büyük İnisiyeler (Dinlerin Gizli Tarihi) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.