Büyük Macera / Hayretix Yeryüzünde pdf indir

tarafından
3
Büyük Macera / Hayretix Yeryüzünde pdf indir

Merhaba Arkadaşlar,
 
Ben Hayretix. Hep beraber yeryüzünün öyle acayip yerlerini dolaşacağız ki!  Gözlerinize inanamayacaksınız.
Biliyor musunuz?
 
 Önce “Dünyanın En Büyük Aynası” ile tanışıyoruz. Heyecan verici, değil mi? İşte Salar de Uyuni. Yakınlarında 3000 yıllık mumyaların olduğu bir mağara da var üstelik!
 Sonra da Ölüm Vadisi’ne gidiyoruz desem, ne dersiniz? Burası dünyanın en tuhaf yerlerinden birisi. Çünkü vadideki kayalar, kendi kendilerine yürüyor. Bazılarının ağırlığı 300 kilogramı buluyor!
 
 Dikkat dikkat! Keli Mutu’nun krater beşiğinde, yan yana 3 tane göl var. Hem göllerin her biri farklı renkte görünüyor, hem de her bir göl bukalemun gibi zamanla renk değiştiriyor.
 
 Ürpertici bir bilim kurgu dekoru görmek ister misiniz? Burası, Sivri Kayalar Çölü. Sapsarı kum üzerine serpilmiş sipsivri kayalar dikili burada. Tam bir korku filmi gibi!
 
Büyüleyici yeryüzü, böyle hayret verici yerlerle ve şekillerle dolu. Her geçen gün, yepyeni sırlarını fısıldıyorlar bizlere. Seslerini duyuyor musunuz?
 
YERYÜZÜNÜN GİZEMİNİ ÇÖZMEYE NE DERSİNİZ? ÖYLEYSE HAYDİ YOLCULUĞUMUZ
 
BAŞLASIIIIIIN!
3, 2, 1, 0!
 

Büyük Macera / Hayretix Yeryüzünde isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Elif Lale tarafından yazılmış ve NAR AĞACI YAYINLARI yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Büyük Macera / Hayretix Yeryüzünde pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.