Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

tarafından
4
Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Her çocuk için olduğu gibi, kahramanımız Pip için de hayat önünde uzanan sonsuz ve gizemli bir bulmacadır. Çok küçük yaşlarda anne ve babasını kaybeden, ablası ve eniştesi tarafından büyütülen Pip hayatın çözmesi zevkli bir bulmaca olduğunu bir gün mezarlıkta bir mahkûmla karşılaşmasından sonra başına gelen bir dizi olayla daha net anlayacaktır. Korkunç bir kanun kaçağıyla karşılaşması ve sonrasında hayatına giren sıradışı yaşlı kadının hayatına getirdikleriyle karmaşıklaşan bulmaca aynı zamanda Pip’e şu mesajı da fısıldamaktadır: Hayatın bulmacasını çözeceğine dair umudunu her zaman canlı tutmalısın. İşte hayal gücü kuvvetli her çocuk gibi Pip de bu umudunu asla yitirmez.

Charles Dickens’ın usta kaleminden Pip’in umudunu kaybetmeyişinin ve sonunda hayatın gizemlerini teker teker çözüşünün hikâyesini genç okurlarımızla buluşturmaktan gurur duyarız.
 

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Charles Dickens tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 01.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Büyük Umutlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.