Buz Kırağı 2 pdf indir

tarafından
5
Buz Kırağı 2 pdf indir

Madalyonun görünmeyen yüzünü öğrenmeye hazır mısınız?
 
Aynı kâbus…
 
 Çocukluğunun geçtiği ev alev alev yanarken önce gövdesine düştü kırağı… Vücudu hızla ısı kaybediyordu. Hava nemli ve toprak olabildiğince serindi. Üstüne yağacak buz kırağı için en uygun şartlar hazırdı artık. Hissizleşen bacakları onu daha fazla taşıyamaz hale geldiğinde kendisini yerde buldu ve çaresizce gözlerini kapattı. Hareket edemiyor, kardeşiyle annesini alevlerin arasından kurtaramıyordu. Geç kalmıştı, hem de çok geç…
 
 
Baran Demiroğlu’nun hayatı bir anda altüst olurken, kolunda hissettiği keskin bir acıyla gözlerini yeniden hastane odasında açtığında onu bahar mevsimi karşıladı. Ve o, apansız gelen bu bahara karşı koyamayacak kadar çok üşüyordu. Geride kalan ise büyük bir katliam ve üç ceset…
 
Şimdi soruyorum size. Olay yerinde mutlak kimler bulunur? Cevap belli değil mi? Katil, kurban ve polis. Peki bir insanın aynı anda bunların üçü de olabilme ihtimali yüzde kaçtır? Düşük mü? Peki ya hiçbir şey göründüğü gibi değilse!
 

Buz Kırağı 2 isimli 536 sayfadan oluşan kitap ; Berna Ilgın tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 22.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rip Van Winkle pdf indir başlıklı makalemizde Rip Van Winkle indir, Rip Van Winkle oku ve Rip Van Winkle pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Buz Kırağı 2 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.