Çağrışımlar / Biz Kimiz? pdf indir

tarafından
12
Çağrışımlar / Biz Kimiz? pdf indir

“Bizim Allah’la aramız bozuk. Allah’la aramız bozulmaya başlayınca yaptığımız eylemler, günlük hayatta mesleğimizi icra etme tarzımız yani bir toplumun hayatiyetini devam ettirme yolları da bozulmaya başlıyor. Hastalıklar baş gösteriyor, virüsler yayılıyor. Dolayısıyla bugüne kadarki serencamı kabaca böyle anlatabiliriz.” Savaş Ş. Barkçin, Çağrışımlar programından yola çıkarak hazırladığı bu kitabında, hayatın içinden pek çok konuya temas ediyor. Modern uygarlığın gitgide hayatımızı tahakküm altına aldığı bir çağda medeniyetimizin inceliklerini devlet idaresinden geleneksel sanatlarımıza kadar geniş bir yelpazede örneklendiriyor, Batılı referanslarla hareket edenlere karşı “kendi” olmanın önemini hatırlatıyor.
 

Çağrışımlar / Biz Kimiz? isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Savaş Ş. Barkçin tarafından yazılmış ve MECRA KİTAP yayınevinin 24.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar pdf indir başlıklı makalemizde Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar indir, Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar oku ve Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çağrışımlar / Biz Kimiz? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.