Can Veren Pervaneler 5 pdf indir

tarafından
4
Can Veren Pervaneler 5 pdf indir

“… Tatlı-hoş bir söz, kökleri sağlam ve dalları göğe doğru uzanmış güzel bir ağaca benzer ki o ağaç, Rabb’inin izniyle meyvesini, yemişini her zaman verir… Sevimsiz, kem-çirkin bir söz de yerden koparılmış ve hiçbir sebatı-kararı olmayan kötü bir ağaç gibidir.”
(İbrahim Suresi: 14/24-26)
 
Göğe doğru uzanan o dallar meyvelerini vermeye devam ediyor. Ama biz onların gölgesinde serinleyip meyvelerini tatmadan geçiriyoruz ömrümüzü.
 
Klasik şiirimizden günümüze bir esinti getirebilmek muradımız. Daha çok o vesileyle, sahip olduğumuz anlam dünyasından bir haber iletmek mirasçılara. Öyle ya, bu muhteşem birikimin varisleri bizler değil miyiz? Şu kadar var ki, hayli zamandır uzak kalmışız kendi zenginliklerimizden. Bu ayrılık yetsin artık, demeyelim mi?
 
Can Veren Pervaneler” serisinde Hayati İnanç, eşsiz mısralarla, kıssalarla, aktardığı tecrübe ve anılarıyla mühmel bir hazinenin izini sürüyor.
 

Can Veren Pervaneler 5 isimli 190 sayfadan oluşan kitap ; Hayati İnanç tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 04.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kuşun Kanadı pdf indir başlıklı makalemizde Kuşun Kanadı indir, Kuşun Kanadı oku ve Kuşun Kanadı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Can Veren Pervaneler 5 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.