Çanakkale Edebiyat Atlası pdf indir

tarafından
20
Çanakkale Edebiyat Atlası pdf indir

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes, 2019’da, Türkiye’nin “yaşanabilir en ideal kenti” olarak Çanakkale’yi seçer. Bu -özellikle Çanakkaleliler veya bir şekilde yolu Çanakkale’ye düşmüş olanlar için- hiç de şaşırtıcı bir gelişme niteliğinde değildir aslında. Tarihsel birikimiyle, coğrafi güzelliğiyle, yaşam biçimindeki huzur dolu sükûnetiyle, hatta Homeros’tan bu yana meşhur olan rüzgârıyla bu şehir, dünyada eşine az rastlanır bir büyüleyici atmosfer sunmaktadır çünkü. Bir “büyüşehir”dir Çanakkale. Her sakinine, görüp gezen herkese diğer şehirleri unutturabilecek kudrette bir “büyüşehir” yani… İşte bir grup araştırmacı olarak, “böyle bir şehir için ne yapılsa azdır” düşüncesiyle elinizdeki çalışmayı ortaya koyduk.
 

Çanakkale Edebiyat Atlası isimli 271 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve PARADİGMA AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayat mı Kısa Yol Mu Uzun pdf indir başlıklı makalemizde Hayat mı Kısa Yol Mu Uzun indir, Hayat mı Kısa Yol Mu Uzun oku ve Hayat mı Kısa Yol Mu Uzun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çanakkale Edebiyat Atlası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.