Çanakkale Okunmamış Kırk Mesajın Var pdf indir

tarafından
13
Çanakkale Okunmamış Kırk Mesajın Var pdf indir

Millet ayırt etmeden Allah diye yanıp tutuşan kalplerin; ezanı Muhammediye susturulmasın, bayrak ayaklar altına alınmasın diyerek şehâdeti vatan uğrunda borcu bilen yiğitlerin canlarını Rabbe teslimi ettiği mukaddes cennet yurdudur Çanakkale.
Savaşın zorlu mücadelesinde göğüslerindeki iman ile aslanlar gibi düşmanın üzerine kükreyen, kundaktaki bebeğini babasız bırakan, dönüşü olmayan yoldur Çanakkale.
Allah’tan başka kimseden korkmayanların direniş destanıdır. Bu zorlu davada bir dilim kuru ekmeğe, bir yudum suya muhtaçtılar. Ama o kahramanlar soğuk kar demeden kurumuş elleriyle silahını düşmana doğru yönelten mermilerin menzilini düşmana püskürten ilahi bir güçtür Çanakkale.
Ben diyerek değil biz diyerek birlik oldular. On beş on altı yaşındaki mücahitlerin; savaşın sonunda cennet var diyen, gülerek düşmana kafa tutan gençlerin zaferidir.
Savaşa gitmezsen sütümü helal etmem diyen anaların kabul olan dualarıdır Çanakkale.
Kefenleri toprak, mezarları olmayan şehitlerimiz için;

El Fatiha…
 
 

Çanakkale Okunmamış Kırk Mesajın Var isimli 111 sayfadan oluşan kitap ; 40’lar Kulübü tarafından yazılmış ve 40’LAR KULÜBÜ yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Efendinin Suçunu Üstlenmek - Kürt Tarihinde Direniş ve İşbirlikçilik pdf indir başlıklı makalemizde Efendinin Suçunu Üstlenmek - Kürt Tarihinde Direniş ve İşbirlikçilik indir, Efendinin Suçunu Üstlenmek - Kürt Tarihinde Direniş ve İşbirlikçilik oku ve Efendinin Suçunu Üstlenmek - Kürt Tarihinde Direniş ve İşbirlikçilik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çanakkale Okunmamış Kırk Mesajın Var pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.