Çevre ve İklim Değişikliği 101 / İklim Değişikliği’nden Kyoto Protokolü’ne Ekoloji Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf indir

tarafından
7
Çevre ve İklim Değişikliği 101 / İklim Değişikliği’nden Kyoto Protokolü’ne Ekoloji Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf indir

ÇEVRE VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ 101
 
BİR ÇIRPIDA ÇEVRE VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ
Özellikle 20. yüzyılın ortalarından itibaren, hava, su, toprak kirlenmesiyle başlayıp, biyolojik çeşitliliğin azalmasına, kaynak kıtlığına ve iklim değişikliğine kadar uzanan sorunlar, insanlarda belli bir gelecek kaygısı uyandırmıştır. Bu sorunlar birdenbire ortaya çıkmamış, zaman içinde birikerek, büyümüşlerdir. Doğanın kendini yenileyebilme yeteneği sayesinde, başlangıçta fark edilmeyen ya da önemsenmeyen sorunlar artmış ve çevre hızla bozulmaya başlamıştır.
Dr. Ferhan Can Çevre ve İklim Değişikliği 101 kitabında günümüz dünyasının karşı karşıya olduğu çevre ve iklim sorunlarına genel bir bakış getirmekle kalmıyor aynı zamanda bu sorunların nedenleri ve olası çözümleriyle ilgili doyurucu bilgiler sunuyor.
 

Çevre ve İklim Değişikliği 101 / İklim Değişikliği’nden Kyoto Protokolü’ne Ekoloji Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Ferhan Can tarafından yazılmış ve SAY YAYINLARI yayınevinin 18.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Çevre ve İklim Değişikliği 101 / İklim Değişikliği’nden Kyoto Protokolü’ne Ekoloji Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.