Çiçekler Baharda Gelir pdf indir

tarafından
3
Çiçekler Baharda Gelir pdf indir

ÇİÇEKLER BAHARDA GELİR

Çiçekler baharda gelir. Çünkü baharın zikridir çiçekler. Önce bir tomurcuk dalların ucunda. Sonra birdenbire bir uyanış. Meyvelerin habercisidir çiçekler. Derelerde, tepelerde, ovalarda ve tarlaların satırlarında yeşerir çiçekler. Bu satırlardan kâinat kitabı okunur. Kâinatı okuma ile ahlak sistemi gelişir.

Fakat çiçekler baharda gelir. Çiçeklere zemin hazır etmek lâzım. Günümüz insanı birçok maddi ve manevi sorunla karşı karşıyadır. Tüm asırların toplam vahşetini bir defada kustuğu ve insanlık tarihinin en kanlı asrını bir türlü geride bırakamıyor. Güzel ahlak çiçekleri baharda, yeryüzünün tüm güzelliklerinin ortaya çıktığı zamanda gelir. Karanlık kara bir kışın ardından gelen aydınlık, güneşli, güzelliklerle dolu bir bahara çiçeklerle merhaba diyeceğiz. Barış, adalet ve güzelliklere merhaba diyeceğiz çiçeklerle.

Her türlü provokasyona, tahrike ve teröre karşı… Bu üçüncü yol, ‘küresel köy’ün bütün müminleri, mazlumları ve hakperest insanları tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Her şeye rağmen çiçekler baharda gelecek inşallah…
 

Çiçekler Baharda Gelir isimli 182 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Yusuf Akbaş tarafından yazılmış ve HİCBİŞEY yayınevinin 17.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Çiçekler Baharda Gelir pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.