Çince Öğren Konuşma Kılavuzu pdf indir

tarafından
14
Çince Öğren Konuşma Kılavuzu pdf indir

Çince öğrenmek için kitap arayanlara “Çince Öğren” kitabı çıktı!
Kitabımız sıfırdan ilk kez Çince öğrenmek isteyenlere göre hazırlanmıştır. Yani temel başlangıç seviyesinde bir kitaptır. Tamamı Türkçe konu anlatımlıdır. Ayrıca bir cümle ya da kelimeleri, hem Çince, hem Latince okunuşlu, hem de Türkçe anlamıyla hazırlanmıştır.
İlk kez Çince öğrenmek isteyenlere yönelik gramer, konular ve alıştırmalar mevcuttur. Kitabımız Türkçe bilenlere ve Türkçe konuşanlara göre bir teknikle hazırlanmıştır.
Çince de gramer farklıdır, ancak Türkçe’deki fiil, sıfat, zamirler gibi benzer terimlerin Çince karşılıkları verilerek, daha kolay ilerlemeleri hedeflenmiştir. Ayrıca Çin’e gidecekler, ziyaret edecekler ya da Çin vatandaşlarıyla iletişimde olacaklar için, gündelik ve geleneksel konuşmalar, hazır cümleler kitabımızda mevcuttur.
Çince Öğren kitabı konu başlıkları: Harfler Zamirler İyelik Zamirleri İşaret Zamirleri İşaret Sıfatı Belgisiz Zamir Tanışma Kelimeleri Edatlar Bağlaçlar Soru Zarfları Fiiller Mek-Mak Fiilleri Zıt Anlamlı Kelimeler Aile Üyeleri Aile İlişkileri Hisler ve Duygular Sayılar 1-10 Haftanın Günleri Aylar Sayılar 11-100 Zaman İfadeleri Sayılar 100-1000 Saatler Ulaşım Yol Tarifi Toplu Taşıma Mevsimler Renkler Yiyecek-İçecek Eğitim-Öğretim Doktor-Hasta Konuşmaları Meslekler Spor Dalları Ev ve Bölümleri Seyahat Kıyafetler Otel ve Rezervasyon Alışveriş Coğrafi Terimler Astronomi Acil Durum
 

Çince Öğren Konuşma Kılavuzu isimli 155 sayfadan oluşan kitap ; Meryem Sena Çayan tarafından yazılmış ve MONDES YAYINLARI yayınevinin 02.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Çince Öğren Konuşma Kılavuzu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.