Çizgiden Öte pdf indir

tarafından
44
Çizgiden Öte pdf indir

Hayli zamandır çeşitli yerlerde peyderpey yazılar yazmaya, fikirler belirtmeye gayret ediyorum. Olumlu olumsuz eleştiriler de alıyor, kimi zaman hem yakın çevrem, hem de çeşitli okuyucularla fikir teatisinde bulunuyorum. Günümüz sanatına bakışıma ve her meselede mana arayışıma aşina olanlar bendeki bu “geleneksel olana” meyli yadırgamıyorlar lâkin biraz da olsa günü kurtarma iddiasında ve çağdaş sanatın süratli oyunlarına katılma hevesinde olanlar beni aykırı bulmaktan geri durmuyorlar. Bu, hiç şüphesiz yayınlanan yazılarımın çevresinde gelişiyor. Tıpkı durgun su yüzeyinde uyanan akislerin halkası gibi çoğalıyor yazılarıma dair bu sözler, eleştiriler, kanaatler…
 

Çizgiden Öte isimli 154 sayfadan oluşan kitap ; Selimcan Yelseli tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çözülemeyen Gizemli Olaylar pdf indir başlıklı makalemizde Çözülemeyen Gizemli Olaylar indir, Çözülemeyen Gizemli Olaylar oku ve Çözülemeyen Gizemli Olaylar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çizgiden Öte pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.