Çocuk Yüreklerde Atatürk Çocukluk, Gençlik ve I. Dünya Savaşı Yılları pdf indir

tarafından
5
Çocuk Yüreklerde Atatürk  Çocukluk, Gençlik ve I. Dünya Savaşı Yılları pdf indir

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyetimizin kurucu önderidir. Bu nedenle onun hayatını bilmek, en sade anlatımıyla tarihimizi bilmektir.
Diğer yandan onun düşünce ve fikirlerini anlamak, Cumhuriyetimizin temel ilkelerini anlamaktır. Onun şahsiyetinde milletimizin azim ve kararlılığını görmektir.

Bu kitapta, çocuk Mustafa’yla tanışacak, Harbiyeli Mustafa Kemal’le karşılaşacaksınız. Savaşların dirayetli komutanının yaptıklarını okuyacaksınız. Öğrenci, evlât, asker ve önder olarak farklı kimlikleri bulunduğunu fark edeceksiniz. Neşeli, hüzünlü, azimli yönlerini keşfedecek, yılmaz, cesur ve vatansever yönlerinden etkileneceksiniz.

Geçmişimiz, bu günümüzü belirler ve geleceğimizi inşa eder. Öyleyse biz de tarihimizi Atatürk’ün ışığıyla öğrenelim, aydınlığıyla yürüyelim ve gösterdiği hedefe emin adımlarla ilerleyelim.
 

Çocuk Yüreklerde Atatürk
Çocukluk, Gençlik ve I. Dünya Savaşı Yılları isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Özlem Pekcan tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 01.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 3 Süper Güç 5 / Gölge Adam pdf indir başlıklı makalemizde 3 Süper Güç 5 / Gölge Adam indir, 3 Süper Güç 5 / Gölge Adam oku ve 3 Süper Güç 5 / Gölge Adam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Yüreklerde Atatürk Çocukluk, Gençlik ve I. Dünya Savaşı Yılları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.