Çocuk Yüreklerde Atatürk Cumhuriyet pdf indir

tarafından
3
Çocuk Yüreklerde Atatürk Cumhuriyet pdf indir

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyetimizin kurucu önderidir. Bu nedenle onun hayatını bilmek, çok çeşitli anlamlar içerir. Onun hayatını bilmek, en sade anlatımıyla tarihimizi bilmektir. Öte yandan onun düşünce ve fikirlerini anlamak, Cumhuriyetimizin temel ilkelerini anlamaktır. Onun şahsiyetinde milletimizin azim ve kararlılığını görmektir.
Bu kitapta Cumhuriyetin ilânına ve devrimlere tanıklık edecek, ileri medeniyetler seviyesine erişmek için hiç durmaksızın çalışıldığını göreceksiniz.
Ayrıca Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün, devlet adamı ve önder olarak farklı kimlikleri bulunduğunu fark edeceksiniz. Neşeli, azimli, kararlı yönlerini keşfedecek, yılmaz, cesur ve vatansever kişiliğinden etkileneceksiniz.
Geçmişimiz, bu günümüzü belirler ve geleceğimizi inşa eder, Sevgili Çocuklar. Öyleyse gelin biz de tarihimizi Atatürk’ün ışığıyla öğrenelim, aydınlığıyla yürüyelim ve gösterdiği hedefe emin adımlarla ilerleyelim.
 

Çocuk Yüreklerde Atatürk Cumhuriyet isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Özlem Pekcan tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Çocuk Yüreklerde Atatürk Cumhuriyet pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.