Çocuklara Eşlik Etme Sanatı pdf indir

Çocuklara Eşlik Etme Sanatı pdf indir

Ebeveynin mükemmeli mi yoksa yeterlisi mi makbuldür? Ya da şöyle soralım: Mükemmel ebeveyn diye bir şey var mıdır yoksa sadece efsaneleşmiş bir kavram mıdır? Doğru bir iletişimin temelinde ne yatar? Çocuklara karşı sorumluluklarımız nelerdir? Onlara, sosyal düzen ve sınır, mahremiyet ve özgüven algısını nasıl kazandırabiliriz?
Hilal Çorbacıoğlu’nun çocuklarla ve ebeveynlerle yaptığı terapilerden ve kendi annelik yolculuğunda edindiği tecrübelerden yola çıkarak kaleme aldığı Çocuklara Eşlik Etme Sanatı, okurun kendi biricik yolculuğuna kapıyı aralıyor. Çocukluk anıları durağında, cesur bir şekilde okurunu gerçek hisleriyle yüzleştirerek derin bir empatinin ve güçlü bir iletişimin önünü açıyor.
Temel ihtiyaçlar, hisler ve yeterlilik üzerine tekrar düşündüren bu kitap, yeterli ebeveynliğin sunduğu rahatlığı deneyimlemek için doğru bir rehber. Unutmayalım ki; “Hayatına eşlik ettiğiniz çocuk; çocukluğunuzdaki yaraları iyileştirmek, yeniden kalemi elinize alıp hikâyeyi yazmak için size bir ikramdır.”
 

Çocuklara Eşlik Etme Sanatı isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Hilal Çorbacıoğlu tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 01.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Psikolojiye Giriş pdf indir başlıklı makalemizde Psikolojiye Giriş indir, Psikolojiye Giriş oku ve Psikolojiye Giriş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuklara Eşlik Etme Sanatı pdf indir - indir