Çocukları ve Gençleri Anlamak pdf indir

tarafından
14
Çocukları ve Gençleri Anlamak pdf indir

Çocuk ve gençlere, psikolojik gelişimleri boyunca deneyimledikleri düşük benlik saygısı, depresyon, korku, endişe ve öfke gibi durumlardan ihtiyaç duydukları güvenli alana nasıl geçeceklerini göstermek elbette kolay değildir. Çocukları ve Gençleri Anlamak, hayatlarının önemli bir geçiş noktasında olan çocuklarımız ve öğrencilerimizle daha sağlam bir iletişim kurmanın mümkün olduğunu göstermek için yazıldı. Judy Bartkowiak, çocuk ve gençlerin dile getirdiklerinin ardında gizlenen hislerin, farklı teknikler kullanarak gün yüzüne çıkabileceği inancında.
Çocuklar, gençler ve ebeveynlerle çalışma alanında uzmanlığı olan Bartkowiak, terapist ve NLP-EFT eğitmeni kimliğinin yanı sıra yazarlığıyla da alanına önemli ölçüde yön veriyor. Bu kitap da Bartkowiak’ın çocuk ve genç danışanlarıyla çalışırken edindiği yirmi yıllık deneyimin verimli bir neticesi. Böylelikle evinde, okulunda, çevresinde kendisinden yaşça küçük bireylere bilinçli bir şekilde eşlik etmek isteyen herkes bu kitapta ihtiyacı olanı bulabilecek.
 

Çocukları ve Gençleri Anlamak isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Judy Bartkowiak tarafından yazılmış ve ERDEM YAYINLARI yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Manevi Yönelimli 101 Teknik pdf indir başlıklı makalemizde Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Manevi Yönelimli 101 Teknik indir, Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Manevi Yönelimli 101 Teknik oku ve Psikoterapi ve Psikolojik Danışmada Manevi Yönelimli 101 Teknik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocukları ve Gençleri Anlamak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.