Cuma Günü Uçmayan Kuş pdf indir

Cuma Günü Uçmayan Kuş pdf indir
“Eğer biri bana, ‘Doğru yola yanlış kişiyle çıkmak mı yoksa yanlış yola doğru kişiyle çıkmak mı daha az riskli’ diye soracak olsaydı, sanırım ben yanlış yola yanlış kişilerle çıkmanın daha az riskli olduğunu söylerdim. Ne tür bir belanın içinde olduğunun farkında olmak her şeyden daha güvenli. Timsahla dolu bir nehirden geçmek gibi. Timsahlar oradalar ama sanki aranızda gizli bir anlaşma varmışçasına, ses çıkarmadan geçişinizi izliyorlar.”
 
Son yılların en korkunç trajedilerinin yaşandığı Suriye savaşına yakından bakan bir roman. Ateş altındaki insanların hikayelerini, korkuyla cesareti, hüzünle coşkuyu aynı anda hissederek, bir solukta okuyacaksınız.
 

 

Cuma Günü Uçmayan Kuş isimli 300 sayfadan oluşan kitap ; Samet Doğan tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 21.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gölgeler ve Perdeler pdf indir başlıklı makalemizde Gölgeler ve Perdeler indir, Gölgeler ve Perdeler oku ve Gölgeler ve Perdeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cuma Günü Uçmayan Kuş pdf indir - indir