Cümle Alem Uyandırma Servisi pdf indir

Cümle Alem Uyandırma Servisi pdf indir

Dilimizde kullandığımız her bir kelimenin anlamı vardır. Ses, görüntü ve eşyalarda olduğu gibi kelimeleri de bıraktığı çeşitli çağrışımlarla hatırlarız. “Cümle Âlem Uyandırma Servisi” adlı kitabımızda da kelimelerin getirdiği çağrışımların günlük hayatımızdaki örneklerini buluyoruz. Eser, hayatın tam içinde yer alarak okurunu kucaklamaktadır.
 

Cümle Alem Uyandırma Servisi isimli 135 sayfadan oluşan kitap ; Yaşar Koca tarafından yazılmış ve DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI yayınevinin 28.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Müdafaa (2. Cilt) Müdafaa’ya Mukabele ve Mukabeleye Müdafaa (Mösyö Dwight’ın Müdafaa’ya Mukabelesine Karşı Ahmet Mithat Efendi’nin Müdafaası) pdf indir başlıklı makalemizde Müdafaa (2. Cilt) Müdafaa’ya Mukabele ve Mukabeleye Müdafaa (Mösyö Dwight’ın Müdafaa’ya Mukabelesine Karşı Ahmet Mithat Efendi’nin Müdafaası) indir, Müdafaa (2. Cilt) Müdafaa’ya Mukabele ve Mukabeleye Müdafaa (Mösyö Dwight’ın Müdafaa’ya Mukabelesine Karşı Ahmet Mithat Efendi’nin Müdafaası) oku ve Müdafaa (2. Cilt) Müdafaa’ya Mukabele ve Mukabeleye Müdafaa (Mösyö Dwight’ın Müdafaa’ya Mukabelesine Karşı Ahmet Mithat Efendi’nin Müdafaası) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cümle Alem Uyandırma Servisi pdf indir - indir