Dağın Gölgesinde pdf indir

tarafından
3
Dağın Gölgesinde pdf indir

“Baba” dedi kızım, “ben senin çocukluğunda yaşamak isterdim”. Zaman zaman kahvaltıda, akşam yemeğinde, dışarıda dolaşırken çocuklarımla yaptığımız sohbetlerde kendi çocukluğumdan örnekler verirdim. O anki çağrışımlardan hareketle kendi hatıralarımda bir yolculuğa çıkar, çocuklarımı da bu yolculukta beraber götürürdüm. Ne zamanki kızımın bu sözünü işittim, içime büyük bir ağırlık çöktü. “Neler almışız onlardan, onları nelerden mahrum ediyoruz böyle” dedim kendi kendime. Kendime ve kente kızdım. Bu kitap, bu duyguların tetiklediği düşüncelerle ya da bu düşüncelerin tetiklediği duygularla yazıldı.
 
O yüzden bu kitabı kendi çocuklarıma ve mahsur kaldıkları kentlerde çocukluklarını yaşayamayan çocuklara ithaf ediyorum.
 

Dağın Gölgesinde isimli 140 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Ertugay tarafından yazılmış ve NİOS YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İsimsiz Millet pdf indir başlıklı makalemizde İsimsiz Millet indir, İsimsiz Millet oku ve İsimsiz Millet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dağın Gölgesinde pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.