Dağın Rüyası pdf indir

tarafından
6
Dağın Rüyası pdf indir

Bana bir roman ver 
dedi Dağ…
 
Sevgilisiyle bir sahil şehrinde mutlu mesut yaşama hayalleri kurarken kendini bir İç Anadolu kentinin ıssız yalnızlığında hapsolmuş bulur Barış. Ona teselli verecek hiçbir şey yoktur. Her sokağın sonunda karşısına tüm heybetiyle dikilen Dağ dışında! Üniversitede öğrencilerine bir başka dağın gölgesinde yeşermiş Japon edebiyatının yalnızlarını, haiku’ları, masalları anlatırken yavaş yavaş bir başka kentte yaşayan sevgilisinin de elinden kayıp gittiğini hissetmektedir.
 
Dağın Rüyası Murakami’den Mishima’ya, Kenzaburo Oe’ye çevirileriyle tanıdığımız Ali Volkan Erdemir’in ilk romanı. Dikkatli okurların Murakami’nin, Mishima’nın yalnız kahramanlarına gönderilen selamı keşfetmekte gecikmeyecekleri Zen bir aşk romanı…
 

Dağın Rüyası isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Ali Volkan Erdemir tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 10.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rüyadan İbaret pdf indir başlıklı makalemizde Rüyadan İbaret indir, Rüyadan İbaret oku ve Rüyadan İbaret pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dağın Rüyası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.