Dağınık Zihinler pdf indir

tarafından
28
Dağınık Zihinler pdf indir

Çocuklarımızı sevgi dolu bir güven ortamında yetiştirmek için elimizden geleni yapan ebeveynler olarak halihazırda hissettiğimizden daha suçlu hissetmemizin hiç lüzumu yok. İhtiyacımız olan şey daha az suçluluk. Bir de ebeveynçocuk ilişkisindeki kalitenin çocuklarımızın gelişimi için nasıl kullanılabileceğine dair farkındalığımızın artması. Dağınık Zihinler bu tür bir farkındalığı cesaretlendirmek için yazıldı.
 
Modern psikoterapi deyince dünyada akla gelen ilk isimlerden biri olan Gabor Maté, bu defa dikkat eksikliği bozukluğunu (DEB) odağına alıyor. Kendisi de dikkat eksikliği bozukluğu teşhisi konmuş biri olarak bu konuyu çevreleyen mitin doğrularını ve yanlışlarını ortaya koyuyor. Çocuk gelişiminde ilişki ve güven temelli bir yaklaşımın inceliklerini anlatarak sadece DEB’li çocuğu olan ebeveynlerin ve DEB’li yetişkinlerin değil, her ebeveynin faydalanacağı bir rehber sunuyor.
 

Dağınık Zihinler isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Gabor Mate tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 22.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kitlelerin Psikolojisi / Cevher Klasikler pdf indir başlıklı makalemizde Kitlelerin Psikolojisi / Cevher Klasikler indir, Kitlelerin Psikolojisi / Cevher Klasikler oku ve Kitlelerin Psikolojisi / Cevher Klasikler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dağınık Zihinler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.