Daha Fazlasını Yapabilirsin pdf indir

tarafından
5
Daha Fazlasını Yapabilirsin pdf indir

Dans hocası olarak dans faaliyetleriyle ilgili örnekleri vereceğim ama motivasyon, gelişme, nefes kontrolü, grup dersleri hakkında bakılacak olan sorunlar bütün spor dallarında yaşandığı için her biriniz bu kitapta faydalı bilgileri bulacaktır.
 
Bu kitabın ilk bölümünde antrenmanlara başlamanın neden zor olduğunu, ilk adımın neden bu kadar önemli olduğunu ve onu nasıl atabileceğinizi öğreneceksiniz.
 
İkinci bölümünde disiplin, sistem ve motivasyon hakkında bilgi alacaksınız. Sporu/dansı bırakmamak ve sıkılmadan devam etmek için şahsen kullandığım metotları bulacaksınız.
 
Üçüncü bölümü gelişme için ayırdım. Bu bölümde gelişmeyi sürdürmek için 5 metot bulacaksınız. Aynı zamanda dinlenme ve streçingin faydaları, %130/ 70 prensibini öğreneceksiniz.
 
Dört numaralı bölümünde onlardan maksimum verim almak için, serbest çalışma, özel ve grup derslerinin özelliklerine bakıp sizin için hangisinin daha uygun olacağını öğreneceksiniz. Eğitmenlik yapanlar öğrencilerinin yüksek performans sağlamaları ve ilgi kaybetmemeleri için etkili metotları bulacaktır.
 

Daha Fazlasını Yapabilirsin isimli 150 sayfadan oluşan kitap ; Samira Demir tarafından yazılmış ve DOKSAN DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Daha Fazlasını Yapabilirsin pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.