Dark Polisiye (2. Kitap) pdf indir

Dark Polisiye (2. Kitap) pdf indir

Bilgisayar oyunu şampiyonu kayıp kızı ararken, kehanetin görseliyle hedefe kilitlenen hırçın komiser. Mübadele yıllarındaki casus takasına takılan dostluğun bir ömür süren küskünlüğü. Gecekonduda yaşayan ailenin iğrenç karakterli reisinin ölümü. Adaletin elinden bir kez daha sıyrılmakta olan psikopat katili ele veren sevimli sarman. Muhteşem yalıdaki esrar perdesini bakla yemeği sayesinde aralayan kurt dedektif. Rakip gazetelerdeki polis muhabirlerine atlatma yapan gazetecinin son numarası. Denizde bulunan kesik bir elden çocuk tacizcisi doktorun sapık geçmişine doğru yönelen tekil sorgulama. Şansla karışık bir dümenle hapisten çıkan eli kanlı soyguncunun peşine düşen emekli başkomiserin hatasızlık iddiası. Çifte cinayet soruşturmasında muhbirini kollayan narkotikçi kirli polisle çatışmaya giren iyi dedektifler. Büyük paraların döndüğü resim sahtekârlığını ortaya döken yeni evli polis çiftin mizahla karışık çözüm yöntemi. Çok satan cinayet şiirleri yazarının gizemli ölümünün kitap fuarında sonlanan tuhaf soruşturması. Sanrılar içinde akan yaşamını sürdürme amacını öldürmekte bulan sıyrık seri katilin infazı. Bulmacayı andıran seri cinayetlerin arkasındaki kumpası tezgâhlayan kaçakçılar kralı. Sokak çocuklarının arasına karışarak gizli tarikatın kalbine ulaşan muhabirin haber uğruna girdiği tehlikeli macera.
 
Geçmişten Hatırladıklarım Osman Aysu / Yine Yeni Yeniden Ercan Akbay / Kesik El Ayşe Erbulak
Meraklı Kedi- Başkomiser Galip Hikayesi Çağatay Yaşmut / Kimliksiz Cenk Çalışır / Yaş Bakla Doruk Ateş
Yarıda Kalan Balayı Armağan Tunaboylu / Muhbir Cinayeti Banu Akeloğlu / Yanılsama Günay Gafur
Bir Seri Şairin Güncesi Dinçer Batırbek / Buharı Tüten İntikam Tuğba Turan / Hata Kerem Kaş
Ben Sadece Çocukları Kurtardım Nurhan Işkın / Cinayet Haberlerinin Yıldız Muhabiri Önay Yılmaz
 

Dark Polisiye (2. Kitap) isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve DARK İSTANBUL yayınevinin 14.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kutsal Halka pdf indir başlıklı makalemizde Kutsal Halka indir, Kutsal Halka oku ve Kutsal Halka pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dark Polisiye (2. Kitap) pdf indir - indir