Davam Ne Yaptıysam Allah Rızası İçin Yaptım pdf indir

Davam  Ne Yaptıysam Allah Rızası İçin Yaptım pdf indir

Türkiye’nin ilk yerli motor fabrikasını kurarken hangi esrarengiz olaylar yaşandı!
Almanya’daki ünlü Kürhaus Oteli’nde yapılan çok gizli toplantıya nasıl katıldı?
Bu esrarengiz toplantıda konuşulanları duyunca hangi kararı aldı! Sovyetler yıkıldıktan hemen sonra, dönemin Rus Büyükelçisi Albert Çernişev Erbakan’dan ne istedi! Erbakan, Ankara’daki elçilikte üç gün boyunca Ruslara ne anlattı?
Bir bayram sabahı asılan Saddam Hüseyin ile, Bağdat’taki Başkanlık Sarayı’nın avizeli salonunda ne konuştular? Saddam’a hangi tavsiyede bulundu?
1974 Barış Harekatı sırasında, Erbakan’a, “Kıbrıs’a gerekirse kayıkla çıkarım” diyen komutan kimdi? Amerikan Savaş Gemisine davet edilen Refah Partili milletvekillerine hangi gösteri yapıldı! Kırgızistan Cumhurbaşkanı ile 4 saat boyunca ne konuştu? 96 Yaşındaki yaşlı Kırgız’ı ağlatan olay neydi?
Hepsi ve çok daha fazlası, DAVAM’da…
 

Davam
Ne Yaptıysam Allah Rızası İçin Yaptım isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Necmettin Erbakan tarafından yazılmış ve KİŞİSEL YAYINLAR yayınevinin 04.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Reform Ya Da Devrim pdf indir başlıklı makalemizde Reform Ya Da Devrim indir, Reform Ya Da Devrim oku ve Reform Ya Da Devrim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Davam Ne Yaptıysam Allah Rızası İçin Yaptım pdf indir - indir