Değişimi Yönetmek pdf indir

tarafından
20
Değişimi Yönetmek  pdf indir

Değişimin gücü her yerde: yeni teknolojik gelişmeler, değişen yasal düzenlemeler, yeni patronlar ve iş ortakları…
 
• Değişime hazır ve uygun musunuz? 
 
• Daha iyisi için, değişimle nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz?
 
Birçok işletmenin hayatta kalması ve gelecekteki başarısı, genellikle yöneticilerinin hızlı hareket etme, değişimin hızına ayak uydurma, tuzaklardan kaçınma ve yeni koşulların sunduğu fırsatları yakalama yeteneğine bağlıdır. Kılavuz niteliğindeki bu kitap, değişim labirentinde size yardımcı olacak ve kontrolü yeniden kazanmanıza, dönüşümü kucaklamanıza ve kendiniz için daha iyi bir değişim süreci yürütmenize olanak sağlayacak. 
 
Değişimi Yönetmek, değişime hazırlanmaya, başarılı değişimi teşvik etmeye ve değişimin sürdürülmesine dair içerdiği tavsiyeler ve uygulanabilir yöntemlerle, yönetici pozisyonundaki herkes için vazgeçilmez bir kaynak.
 

Değişimi Yönetmek isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Patrick Forsyth tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gençlere İş Kaf Dağının Ardında... pdf indir başlıklı makalemizde Gençlere İş Kaf Dağının Ardında... indir, Gençlere İş Kaf Dağının Ardında... oku ve Gençlere İş Kaf Dağının Ardında... pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Değişimi Yönetmek pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.