Deliliğin Büyüsü pdf indir

Deliliğin Büyüsü pdf indir

Bugün benim gibi sevdalı var mı
Bugün benim gibi deli
Yerlere serilmiş YÜREĞİ KAN İÇİNDE.
Ben değilsem kim şu adam
BİR ZAMANLAR VARDIM, ben bendim.
BUGÜN VAR OLAN neyin nesi
Hayyam
 
Hepimizin inançları, hayalleri ve tutkuları var. Onlarsız hayata bağlanamazdık. Bu inançlardan belki de en güçlüsü yeniden hayata gelmektir. Tekrar tekrar doğmak, hayata burada veya başka bir yerde devam etmek, daima yarım kalan bir macerayı sürdürmek… Aşk ve Müzik Sonsuza Dek’in kahramanı Sunguralp de böyle tutkulu, yeniden doğduğu inancıyla dolu bir roman karakteri. Sunguralp inançlarımızı aşk olmadan sürdüremeyeceğimizi, tutkularımızın peşinde koşmadan inanç sahibi olamayacağımızı öğretiyor bize. İnanç ise kaynağını aşktan alır. Aşk gerçeklikle ilişkimizi, dünyayı algılayışımızı değiştirir; müzik gibi, sanat gibi. Aşk bize sıradan biri olmadığımız hissini yaşatır, özgürleştirir, bizi sınırlayan bağları bir süreliğine de olsa çözer. Dışarıdan bakabilseydik kendimize bu deli de kim diye sorardık herhalde.
Ergun Kocabıyık
 

Deliliğin Büyüsü isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Şebnem Uralcan tarafından yazılmış ve YENİ İNSAN YAYINEVİ yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İshak (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde İshak (Karton Kapak) indir, İshak (Karton Kapak) oku ve İshak (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deliliğin Büyüsü pdf indir - indir