Deneyimden Gerçekliğe pdf indir

tarafından
3
Deneyimden Gerçekliğe pdf indir

Bu kitapta, hepimiz kendi hayatlarımızdan birçok iz bulabiliriz. Satırlarda olağan insan anlatılırken, belki de hatalarımızla ve günahlarımızla yüzleşme fırsatı elde ederiz. Oysaki söylemek isteyip de söyleyemediğimiz ne çok şey var şu yaşamda, değil mi?
Parçalı bir anlatım bize sunulurken, metnin içerisinde postmodern özellikleri görmek mümkün oluyor. Okurdan kendini zorlaması istenirken, aynı zamanda cezbeden bir dil kullanılıyor. Ayrıca, kalan boşlukları okurun doldurması bekleniyor.
Samimiyet ve alçakgönüllülük duyguları kitabın temelinde yoğun biçimde yer alıyor, Can’ın hayat hikâyeleri içtenlikle naklediliyor. Bununla beraber, ruhsal bir rehberlikten ziyade, okurun kendi aklı ve kalbiyle doğruları bulması sanki salık veriliyor. Kalıplaşmış öğretiler yerine deneyimlerin ön plana çıktığı bir dünyadır bu. Hele ki huzursuz edici belirsizliklerin, yanlış bilgilerin ve eğreti düşüncelerin oldukça arttığı günümüz dünyasında.
Zalimlikleriyle, hüzünleriyle, korkularıyla, yenilgileriyle, suçlarıyla ve hırslarıyla birlikte karşımızda tüm görkemiyle bir dünya yaratılmış duruyor. Onu olduğu gibi kabul mu edeceğiz yoksa kendimize farklı bir yol mu çizeceğiz?
Haydi!
 

Deneyimden Gerçekliğe isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Alper Yüceer tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 20.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Şans Daha pdf indir başlıklı makalemizde Bir Şans Daha? indir, Bir Şans Daha? oku ve Bir Şans Daha? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deneyimden Gerçekliğe pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.